O Nosnici

Nosnica je antistresová a hlavne zábavná maľovanka, inšpirovaná všetkým možným zo sveta nosenia detičiek. Obsahuje 14 ilustrácií, na ktorých sú zobrazené rôzne vtipné a typické situácie zo života nosiacej mamičky (samozrejme i otecka!).

Nosnica je určená všetkým mamám, každodenne a s láskou sa starajúcim o svoje malé kuriatka. A keďže každá mama si zaslúži mať chvíľku len pre seba a vypnúť, aby bola na druhý deň opäť v plnom nasadení, odhodlaná zvládať všetky nástrahy materstva, môže si v rámci relaxu trochu odfúknuť pri Nosnici. No a keď sa k maľovanke nedostane mama, drobček si s ňou určite tiež poradí a ona si aspoň na chvíľu vyloží nohy.

Nosnica sa skladá zo 14 originálnych obrázkov, pričom v strede sa skrýva „veľké“ prekvapenie. Odborníci sa zhodujú, že Nosnica sa najlepšie vyfarbuje pastelkami a fixami. Jedlo, nápoje a iný nerastný či biologický materiál sú pri maľovaní tiež efektné, ale môžu spôsobiť nenávratné škody.

A to najdôležitejšie na záver: Užite si kopec zábavy a vychádzanie za čiaru je dovolené! 🙂

Kto za to všetko môže?

Ja, taká istá mama na materskej, ako vy. Ja, ktorá som sa pred pár mesiacmi stala tiež mamou jednej krásnej malej bambuľky…

Keď niekto povie, že si človek nevie predstaviť, aké je to byť rodičom, kým to nezažije, tak má veru veľký kus pravdy. Je to jedna láskyplná, divoká jazda a niekedy sa človeku život otočí celkom naruby. No a mne akoby vďaka materstvu zároveň zadul nový vietor do plachiet. Som povolaním dizajnérka a tiež pomerne činorodá osoba, a tak sa všetko okolo nosenia stalo pre mňa fascinujúcim a najmä inšpiratívnym.  Šatky, nosiče, mei taie, RS, oblečenie, doplnky… a hlavne to nekonečné množstvo vašich príbehov a mamičkovsko-detičkovských fotiek z rôznych podporných skupín. Toto všetko v kombinácii s mojimi vlastnými nosičskými zážitkami sa zmiešalo dokopy a zrodil sa nápad! Moje vízie potom pretavila do veselých ilustrácií šikovná mladá dizajnérka Annamária Digoňová. Snáď teda Nosnica prinesie trochu sviežeho vánku a radosti do života všetkým, čo sa s ňou stretnú. 🙂

PS: Ďakujem svojmu tiež nosiacemu supermanovi za podporu a našej malej hviezdičke, že po večeroch dovolila mamke pracovať na splnení jej sna o Nosnici!

 

 

 

 

Kontakt

Vaše otázky, postrehy a nápady rada uvítam na:

Mgr. art. Michaela Bujňáková, PhD.

Sídlo: Slovenskej jednoty 15, 04001 Košice

DIČ: 1075955727

t.č.: +421 905 590 042

e-mail: michaela.bujnakova@nosnica.com

 

Nosnica je projektom dizajnérskeho štúdia:

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit